Tootekood: HPI1040-1R0
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1040-1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 20A; 3mΩ; Body dim: 10x10x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 3mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 20A
Body dimensions 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 23A