Tootekood: HPI1040-1R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1040-1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 15A; 4.7mΩ; Body dim: 10x10x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 4.7MΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 15A
Body dimensions 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 18A