Tootekood: HPI1040-220
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1040-220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 4A; 62mΩ; Body dim: 10x10x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 62mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4A
Body dimensions 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Saturation current 4.5A