Tootekood: HPI1040-2R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1040-2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 12A; 6.5mΩ; Body dim: 10x10x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 6.5mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 12A
Body dimensions 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 13.5A