Tootekood: HPI1040-330
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1040-330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 3.5A; 95mΩ; Body dim: 10x10x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 95mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.5A
Body dimensions 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Saturation current 4A