Tootekood: HPI1040-3R3
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1040-3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 10A; 11mΩ; Body dim: 10x10x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 11mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 10A
Body dimensions 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 12A