Tootekood: HPI1040-470
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1040-470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 2.5A; 150mΩ; Body dim: 10x10x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 150mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.5A
Body dimensions 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm
Inductance 47µH
Type of inductor wire
Saturation current 3A