Tootekood: HPI1040-680
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1040-680
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 2A; 190mΩ; Body dim: 10x10x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 190mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2A
Body dimensions 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm
Inductance 68µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.3A