Tootekood: HPI1250-1R0
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1250-1R0
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Inductor application
  • Inductor application
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 23A; 1.8mΩ; ±20%; Isat: 24A
Mounting SMD
Resistance 1.8mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 23A
Body dimensions 12.6x12.6x4.8mm, 12.6x13.8x4.8mm
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 24A