Tootekood: HPI1250-1R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1250-1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 17A; 2.7mΩ; ±20%; Isat: 20A
Mounting SMD
Resistance 2.7mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 17A
Body dimensions 12.6x12.6x4.8mm, 12.6x13.8x4.8mm
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 20A