Tootekood: HPI1250-2R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1250-2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 14A; 3.7mΩ; ±20%; Isat: 17A
Mounting SMD
Resistance 3.7mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 14A
Body dimensions 12.6x12.6x4.8mm, 12.6x13.8x4.8mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 17A