Tootekood: HPI1250-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1250-4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 11.5A; 8.8mΩ; ±20%; Isat: 12.5A
Mounting SMD
Resistance 8.8mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 11.5A
Body dimensions 12.6x12.6x4.8mm, 12.6x13.8x4.8mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 12.5A