Tootekood: HPI1260-101
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-101
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 2.5A; 185mΩ; ±20%; Isat: 3A
Mounting SMD
Resistance 185mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.5A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 100µH
Type of inductor wire
Saturation current 3A