Tootekood: HPI1260-121
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-121
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 120uH; Ioper: 2A; 220mΩ; ±20%; Isat: 2.5A
Mounting SMD
Resistance 220mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 120µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.5A