Tootekood: HPI1260-150
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 6A; 30mΩ; ±20%; Isat: 7.5A
Mounting SMD
Resistance 30mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 6A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 7.5A