Tootekood: HPI1260-151
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-151
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150uH; Ioper: 2A; 340mΩ; ±20%; Isat: 2.3A
Mounting SMD
Resistance 340mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 150µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.3A