Tootekood: HPI1260-1R0
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 24A; 1.75mΩ; ±20%; Isat: 25A
Mounting SMD
Resistance 1.75mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 24A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 25A