Tootekood: HPI1260-1R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 18A; 2.45mΩ; ±20%; Isat: 21A
Mounting SMD
Resistance 2.45mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 18A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 21A