Tootekood: HPI1260-220
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 5A; 38mΩ; ±20%; Isat: 6A; -55÷125°C
Mounting SMD
Resistance 38mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 5A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Saturation current 6A