Tootekood: HPI1260-2R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 16A; 3.4mΩ; ±20%; Isat: 18A
Mounting SMD
Resistance 3.4mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 16A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 18A