Tootekood: HPI1260-330
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 4A; 53mΩ; ±20%; Isat: 5A; -55÷125°C
Mounting SMD
Resistance 53mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Saturation current 5A