Tootekood: HPI1260-3R3
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 14A; 7mΩ; ±20%; Isat: 15A
Mounting SMD
Resistance 7mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 14A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 15A