Tootekood: HPI1260-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 12A; 8.5mΩ; ±20%; Isat: 13A
Mounting SMD
Resistance 8.5mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 12A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 13A