Tootekood: HPI1260-5R6
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1260-5R6
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 5.6uH; Ioper: 10A; 10mΩ; ±20%; Isat: 12A
Mounting SMD
Resistance 10mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 10A
Body dimensions 12.6x12.6x5.8mm, 12.6x13.8x5.8mm
Inductance 5.6µH
Type of inductor wire
Saturation current 12A