Tootekood: HTS-14-230-100-3/4.8
Tootja: TELPOD
Tootja tootekood: HTS-14-230-100-3/4.8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; heating; screw; 100W; Temp: -40÷200°C; H: 1mm
Mounting screw
Type of resistor thick film
Operating temperature -40...200°C
Leads connectors
Body material steel
Width 27.4mm
Length 39mm
Height 1mm
Hole diameter 4.2mm
Resistor features needs additional heatsink
Kind of resistor heating
Surface temperature 200°C