Tootekood: HTS-15-230-100-1
Tootja: TELPOD
Tootja tootekood: HTS-15-230-100-1
  • Mounting
  • Type of resistor
  • Operating temperature
  • Leads
  • Body material
  • Width
  • Length
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Hole diameter
  • Resistor features
  • Kind of resistor
  • Surface temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; heating; screw; 100W; Temp: -40÷400°C; H: 1mm
Mounting screw
Type of resistor thick film
Operating temperature -40...400°C
Leads contact pads
Body material steel
Width 27.4mm
Length 59mm
Height 1mm
Max. operating voltage 230V
Hole diameter 4.2mm
Resistor features needs additional heatsink
Kind of resistor heating
Surface temperature 400°C