Resistor: thick film; THT; 200MΩ; 1W; ±5%; Ø4.5x23mm; 150ppm/°C
Kordarv:
30.0
Minimum quantity:
30.0
Tootekood:
HTS05232006JPB19
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: HTS05232006JPB19
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; THT; 200MΩ; 1W; ±5%; Ø4.5x23mm; 150ppm/°C
| Mounting | THT |
| Power | 1W |
| Resistance | 200mΩ |
| Type of resistor | thick film |
| Tolerance | ±5% |
| Leads | axial |
| Length | 23mm |
| Body dimensions | Ø4.5x23mm |
| Diameter | 4.5mm |
| Temperature coefficient | 150ppm/°C |