Tootekood: HTS15-230-150-2
Tootja: TELPOD
Tootja tootekood: HTS15-230-150-2
  • Mounting
  • Power
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; heating; screw; 150W; Temp: -40÷400°C; H: 1mm
Mounting screw
Power 150W
Type of resistor thick film
Operating temperature -40...400°C
Body material steel
Width 27.4mm
Length 59mm
Height 1mm
Max. operating voltage 230V
Hole diameter 4.2mm
Resistor features needs additional heatsink
Kind of resistor heating
Surface temperature 400°C