Conical knob
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
I.281/100+X-M12-SST
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: I.281/100+X-M12-SST
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Conical knob
| Material | duroplast |
| Resistance to | most of oils, most of solvents |
| Version | with stud bolt |
| Length | 102mm |
| Body colour | black |
| Base diameter | 25mm |
| Thread length | 20mm |
| Type of mounting element | conical knob |
| External thread | M12 |
| Plunger material | stainless steel |