Conical knob; Dia: 28mm; M10; 12mm; duroplast (PF); black; L: 96mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
I.281/90+X-M10+GH
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: I.281/90+X-M10+GH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Conical knob; Dia: 28mm; M10; 12mm; duroplast (PF); black; L: 96mm
| Body material | duroplast (PF) |
| Length | 96mm |
| Body colour | black |
| Diameter | 28mm |
| Thread length | 12mm |
| Type of mounting element | conical knob |
| External thread | M10 |
| Plunger material | steel |