Tootekood: IA24DU444M250M
Tootja: MIFLEX
Tootja tootekood: IA24DU444M250M
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Tolerance
  • Leads
  • Kind of capacitor
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Capacitance Cy
  • Capacitance Cx
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; X2,Y2; ±20%; Leads: cables; Mounting: THT
Mounting THT
Operating voltage 250V AC
Tolerance ±20%
Leads cables
Kind of capacitor X2, Y2
Type of capacitor polypropylene
Capacitance Cy 2.5nF
Capacitance Cx 400nF