Tootekood: IHLP2020ABER3R3M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2020ABER3R3M01
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor features
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 2.8A; 98.4mΩ; 5.18x5.18x1.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 98.4mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 2.8A
Body dimensions 5.18x5.18x1.2mm
Inductance 3.3µH