Tootekood: IHLP2020ABER4R7M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2020ABER4R7M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 2.2A; 159mΩ; 5.18x5.18x1.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 159mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 2.2A
Body dimensions 5.18x5.18x1.2mm
Inductance 4.7µH