Tootekood: IHLP2020BZER100M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2020BZER100M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 2.3A; 184mΩ; 5.18x5.18x2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 184mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 2.3A
Body dimensions 5.18x5.18x2mm
Inductance 10µH