Tootekood: IHLP2020BZER1R0M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2020BZER1R0M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; 7A; 18.9mΩ; 5.18x5.18x2mm; ±20%; -55÷125°C
Mounting SMD
Resistance 18.9mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 7A
Body dimensions 5.18x5.18x2mm
Inductance 1µH