Tootekood: IHLP2020BZER4R7M11
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2020BZER4R7M11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 3.2A; 75.3mΩ; 5.18x5.18x2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 75.3mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 3.2A
Body dimensions 5.18x5.18x2mm
Inductance 4.7µH