Tootekood: IHLP2020CZER1R0M11
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2020CZER1R0M11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; 10A; 10mΩ; 5.18x5.18x3mm; ±20%; -55÷125°C
Mounting SMD
Resistance 10mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 10A
Body dimensions 5.18x5.18x3mm
Inductance 1µH