Tootekood: IHLP2020CZER1R5M11
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2020CZER1R5M11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; 7.5A; 17.1mΩ; 5.18x5.18x3mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 17.1mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 7.5A
Body dimensions 5.18x5.18x3mm
Inductance 1.5µH