Tootekood: IHLP2020CZER220M11
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2020CZER220M11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 1.9A; 260mΩ; 5.18x5.18x3mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 260mΩ, 128.9mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 1.9A, 2.9A
Body dimensions 5.18x5.18x3mm, 6.47x6.47x3mm
Inductance 22µH