Tootekood: IHLP2020CZERR47M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2020CZERR47M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0.47uH; 12.2A; 6.7mΩ; 5.18x5.18x3mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 6.7mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 12.2A
Body dimensions 5.18x5.18x3mm
Inductance 470nH