Tootekood: IHLP2525AHER1R0M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525AHER1R0M01
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor features
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; 7A; 17.5mΩ; 6.47x6.47x1.8mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 17.5mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 7A
Body dimensions 6.47x6.47x1.8mm
Inductance 1µH