Tootekood: IHLP2525AHER1R5M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525AHER1R5M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; 4A; 32.6mΩ; 6.47x6.47x1.8mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 32.6mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 4A
Body dimensions 6.47x6.47x1.8mm
Inductance 1.5µH