Tootekood: IHLP2525BDER3R3M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525BDER3R3M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 5A; 36.5mΩ; 6.47x6.47x2.4mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 36.5mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 5A
Body dimensions 6.47x6.47x2.4mm
Inductance 3.3µH