Tootekood: IHLP2525BDER4R7M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525BDER4R7M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 4.5A; 45.2mΩ; 6.47x6.47x2.4mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 45.2mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 4.5A
Body dimensions 6.47x6.47x2.4mm
Inductance 4.7µH