Tootekood: IHLP2525CZER100M11
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525CZER100M11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 4A; 67.8mΩ; 6.47x6.47x3mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 67.8mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 4A
Body dimensions 6.47x6.47x3mm
Inductance 10µH