Tootekood: IHLP2525CZER150M8A
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525CZER150M8A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; 2.9A; 118mΩ; 6.47x6.47x3mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 118mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 2.9A
Body dimensions 6.47x6.47x3mm
Inductance 15µH