Tootekood: IHLP2525CZER3R3M11
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525CZER3R3M11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 7A; 24.8mΩ; 6.47x6.47x3mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 24.8mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 7A
Body dimensions 6.47x6.47x3mm
Inductance 3.3µH