Tootekood: IHLP2525CZER4R7M11
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525CZER4R7M11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 6A; 31.8mΩ; 6.47x6.47x3mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 31.8mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 6A
Body dimensions 6.47x6.47x3mm
Inductance 4.7µH