IHLP2525CZER6R8M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525CZER6R8M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; 4.5A; 54mΩ; 6.47x6.47x3mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.6mΩ, 54mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | IHLP |
| Operating current | 21A, 4.5A |
| Body dimensions | 5.18x5.18x3mm, 6.47x6.47x3mm |
| Inductance | 6.8µH, 100nH |