Tootekood: IHLP2525CZER6R8M11
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525CZER6R8M11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; 5.5A; 44.6mΩ; 6.47x6.47x3mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 44.6mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 5.5A
Body dimensions 6.47x6.47x3mm
Inductance 6.8µH